На сторінках блогу розміщені новини системи освіти, інформація про конкурси, конференції і проекти для учнів, новини класного керівництва, рекомендації щодо вивчення навчальних тем, корисні поради батькам, оголошення, а також дидактичні та методичні матеріали. Обов'язковим буде публікація фотографій, слайд-шоу, присвячених нашим шкільним заходам, святам, екскурсійним поїздкам і т. д. Одним словом – все необхідне для батьків, зацікавлених навчанням своїх дітей.
Сторінки
- Головна сторінка
- Про автора
- Нова Українська Школа
- Інклюзія: крок за кроком
- Навчально-виховний процес
- Для вас, батьки!
- Безпека життєдіяльності
- Канікули - чудова пора!
- Відпочинок для малят...
- Фотогалерея
- Досягнення
- Оголошення
- "Учитель року-2019"
- "Учитель року - 2017"
- Дистанційне навчання
- Курси підвищення кваліфікації вчителів
пʼятниця, 28 квітня 2017 р.
четвер, 27 квітня 2017 р.
Нагородження
27 квітня відбулося нагородження учнів за перемогу у конкурсах "Захистіть первоцвіти" та "Нагодуй птахів. Виготовлення годівнички". Вітаємо наших переможців: Мошинську Софію, Пиріжок Анну, Артеменко Богдана, Абрамченко Марка, Апунника Святослава та Шелестай Тимура. Всім іншим учням завдячна за активну участь у шкільних конкурсах.
середа, 26 квітня 2017 р.
День Цивільного захисту
26 квітня 2017 року пройшов День Цивільного захисту.
День цивільного захисту - це можливість застосувати практичні навички і пригадати все про надзвичайні ситуації та правила поводження під час стихійних лих і пожеж.
Основні завдання Дня цивільного захисту:
- вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя;
- удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;
- практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів індивідуального захисту;
- формування і розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту;
- виховання впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.
У рамках Дня Цивільного захисту населення в школі було проведено ряд заходів.
У вестибюлі були представлені малюнки та газети, які знайомили учнів з надзвичайними ситуаціями та правилами поведінки при їх виникненні, розгорнута експозиція засобів захисту населення від уражень, які виникають під час надзвичайних ситуацій.
День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
Незабутній подвиг ліквідаторів
Тривожний дзвінок у пожежні частини,
Пошкоджено енергоблок номер чотири.
Ринулись хлопці гасити смертельний реактор
Для запрошення не знадобився й агітатор.
Життя за життя вони всі віддавали,
Своє майбуття за нас погребали.
Вже майже забуті герої пожеж,
Гасили реактор , не знаючи меж.
Вони всі померли, рятуючи нас –
Дітей ненароджених, чий рід би погас,
Трагедію квітня весь світ пам’ятає,
Полин, кожен знає, життя забирає.
26 квітня 1986 року сталася аварія на Чорнобильській АЕС. Це страшна подія, яку згодом назвали трагедією ХХ століття, стала найбільшою техногенною катастрофою. Тоді під час вибуху на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався великий викид радіоактивних речовин в навколишнє середовище. Сила вибуху прирівнювалася до 500-та бомбам — таким, які колись були скинуті на Хіросіму.Сильне радіоактивне випромінювання вразило територію в радіусі 30 кілометрів від місця події. Однак масштаби аварії були набагато більшими. Крім українських населених пунктів, які постраждали від катастрофи, радіаційному забрудненню піддалися селища 19 регіонів Московії, в яких проживали майже 3 млн. чоловік. Також радіація швидко поширилася на деяких територіях Білорусі і досягла Європи.Про те, що сталася аварія, жителі прилеглих регіонів дізналися тільки через кілька днів. У країні почалося активне акумулювання сил для ліквідації наслідків аварії. Тоді на гасіння пожежі було кинуто не тільки спеціалізовані пожежні сили, а й цивільні. Під час цих робіт безліч людей отримали смертельні дози опромінення. У 2000-х роках світове співтовариство об'єднало свої сили для вирішення «чорнобильської проблеми», яка не вичерпалася і до нашого часу.
вівторок, 25 квітня 2017 р.
Участь у всеукраїнському конкурсі стінгазет
У квітні 2017 року відбудеться щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція "Зробимо Україну чистою разом!" В рамках цього заходу за підтримки Міністерства освіти і науки України відбудеться всеукраїнський конкурс стінгазет "Екологія починається з мене!".
Разом з класним керівником учні представили колективну роботу в номінації "Ліси рідного краю, як зберегти домівку для тварин та рослин".
Сподіваємось, що журі конкурсу залишаться небайдужими до старань учнів і робота буде високо оцінена.
субота, 22 квітня 2017 р.
Міжнародний день Землі
Міжнародний день Землі, який відзначається 22 квітня, можна сміливо назвати самим глобальним святом на нашій планеті. Це свято підтримується Організацією Об'єднаних Націй, оскільки воно спрямоване на збереження загального місця проживання всіх людей.
Саме же свято в 1970 році придумав американський сенатором Гейлорд Нельсон. Спочатку свято відзначалося лише в США, але дуже швидко його популярність стала планетарною.
День Землі — це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірних проблем нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті і т.д. У зв'язку з цим одним з основних заходів цього свята вважається озеленення вулиць, міст, країн тощо. Також це свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей.
пʼятниця, 21 квітня 2017 р.
Зробимо Україну чистою РАЗОМ!
29 квітня 2017 року о 10:00 відбудеться чергова наймасштабніша всеукраїнська екологічна акція
«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніше прибирання в країні
«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. У 2017 році «Зробимо Україну чистою разом!» відбудеться на всій території України.
Стратегічною метою проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів. В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства установи, співробітники, які приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.
Щоб приєднатися до акції, треба заповнити форму реєстрації https://goo.gl/forms/FqEAhEg4W0sWXZ003, обрати найближчу локацію та взяти необхідний інвентар.
У рамках акції відбудеться наймасштабніше прибирання країни з роздільним сортуванням відходів.
Масштаб проекту збільшується з кожним роком. У 2015 р. до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” понад 700 000 учасників та понад 5 000 локацій. У 2017 року заплановано 5 000 000 учасників та 5000 локацій по всій території України.
Джерело - https://letsdoitukraine.org/projects/ldu/
Інформаційна довідка:
Let’s Do It, Ukraine! – це громадська організація, яка має 5 щорічних національних проектів та понад 60 локальних проектів, діє в 24 областях України, об’єднує понад 1 млн. учасників. Частина міжнародного руху Let’s Do It, World!, який об’єднав вже 113 країн та близько 17 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети. Стратегічні партнери: Правова група «Домініон», типографія ТОВ «Друкарня «Столична», креативна агенція ТОВ «РЕІН», PR агентство Power Agency.
Як долучитися до прибирання:
http://LDU.com.uahttps://vk.com/lduecohttps://www.facebook.com/letsdoitukraineeco
Нова українська школа: 9 змін, які пропонує Міносвіти
Це буде «школа компетентностей», яка співпрацюватиме з батьками і враховуватиме індивідуальність.
4 грудня 2016 року на засіданні Кабінету Міністрів представили Політичну пропозицію «Нова українська школа». Цей документ — стратегія реформування середньої освіти до 2029 року. Національна Рада реформ підтримала концепцію «Нової української школи» та рекомендувала парламенту прискорити розгляд у другому читанні закону «Про освіту». Що це змінить – у матеріалі Громадського.
середа, 19 квітня 2017 р.
Увага! Призупинено навчальний процес!
Відділ освіти Чугуївської міської ради інформує, що у зв’язку з погіршенням погодних умов для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чугуєва запроваджуються додаткові канікули з 19.04. по 21.04.2017.
До занять учні мають приступити у понеділок, 24.04.2017.
Джерело: http://www.chuguev-osvita.org.ua/2017/04/18/увага-додаткові-канікули/
понеділок, 17 квітня 2017 р.
День пам'яток історії та культури.

18 квітня у Міжнародний день пам'яток та історичних місць в Україні щорічно відзначається День пам'яток історії та культури.


Це свято встановлене Указом Президента України «Про День пам’ятників історії та культури» № 1062/99 від 23 серпня 1999 року.
На підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’ятників історії та культури було ухвалено рішення встановити в Україні відповідне свято, відзначати яке слід щорічно 18 квітня — у Міжнародний день пам’ятників і визначних пам’яток.
субота, 15 квітня 2017 р.
Великодня програма "Христос Воскрес!"
З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!
Жити в радості й любові від душі бажаю!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
За посиланням - Великодня програма "Христос воскрес!" (2011р). Вихованці школи естрадного мистецтва "Джем".
Воскресіння Христове. З Великоднем!
Воскресіння Христове вважається найбільшим святом в християнському світі. У цей день відбувся перехід Сина Божого від смерті до життя.
Православна Пасха відзначається в першу неділю після весняного повного місяця. Воскресіння Христове вважається найбільшим святом в християнському світі. У цей день відбувся перехід Сина Божого від смерті до життя. Ісус воскрес, і на Великдень прийнято вітати людей словами «Христос воскрес!», на що співрозмовник повинен відповідати «Воістину воскрес!».
З біблійних переказів відомо, що Воскресінню передувала смерть Ісуса після розп'яття. Вона відбулася на третій день його страшних мук. Після цього Ісус Христос за допомогою сили Божества воскрес і з'явився перед живими. Він вийшов зі свого гробу так, що жоден камінь не був зрушений, жоден охоронець не побачив Його. Потім на землю зійшов ангел і відсунув камінь, який раніше закривав гріб Ісуса. Марія Магдалина, побачивши це, що гріб відкритий, вирішила, що Ісуса забрали. Вона розповіла про це учням Спасителя, і разом вони побачили янгола, який і сказав їм про Воскресіння.
Православна Пасха обов'язково передбачає освячення паски, фарбованих яєць під час святкової служби. Це свято дуже люблять в різних країнах, так як воно є символом життя, надії і порятунку.
пʼятниця, 14 квітня 2017 р.
Виставка поробок "Пасхальне чудо-2017".
За тиждень до Світлого свята Пасхи в класі пройшла виставка поробок "Пасхальне чудо -2107"! Всі представлені роботи були неймовірно красиві, оригінальні та творчі. Тому 14 квітня відбулося нагородження учнів. За результатами виставки найкращі роботи представили: Копаниця Максим, Симоненко Поліна, Олійник Стас, Розуменко Ренат, Зубко Ангеліна. Але не менш гарні були роботи у Мицик Софії, Латишевої Уляни, Артеменко Вероніки і Артеменко Богдна, Мошинської Софії, Ємець Дарії, Зінкевич Анни та Пиріжок Анни, Шелестай Тимура, Алексенко Карини та Апунник Слави. Висловлюю вдячність батькам за допомогу у створенні пасхальних поробок.
Зі святом Вас!
четвер, 13 квітня 2017 р.
"Пасхальний кошик" - колективна робота учнів.
Напередодні пасхальних свят наші учні створили колективну роботу "Пасхальний кошик". Під час роботи дітлахи дізналися про те, що Писанки - це важлива складова української культури, народних традицій з прадавніх часів. Для християн це символ Христового Воскресіння, який використовується в релігійних обрядах і відіграє в них велику роль. А ще українська писанка є шедевром декоративно-ужиткового мистецтва.
ПИСАНКА
Я писанка-красуня,
Вся в рисках і квітках.
Красу митців несу я,
Їх славлячи в віках.
Щоби моїм убранством
Втішалися малі,
Мене кладуть на свято
На пишному столі.
Без мене наше свято
Не буде тим, чим є,
Бо писанка багато
Всім радості дає.
вівторок, 11 квітня 2017 р.
Всесвітній день авіації і космонавтики
День авіації та космонавтики - це особливий, тріумфальний свято! Недарма його відзначає весь світ!
12 квітня 1961 року відбувся перший у світі космічний політ з людиною на борту корабля. До цього дня готувалися дуже довго.
12 квітня 1961 року відбувся перший у світі космічний політ з людиною на борту корабля. До цього дня готувалися дуже довго.
Вчені, конструктори-випробувачі і люди багатьох інших професій були задіяні у підготовці великого польоту. Потрібно було все зважити, все передбачити, для того щоб політ пройшов вдало. Довго вибирали і льотчика-космонавта.
Яким має бути космонавт? Сміливим, рішучим, зібраним. І здоров'я у нього має бути дуже міцне: адже під час зльоту і приземлення космонавт відчуває сильні перевантаження. А в космосі він буде перебувати в стані невагомості - випробування не з легких. Для того щоб визначити, чи відповідають кандидати в космонавти всім необхідним вимогам, їх довго і ретельно обстежує медична комісія.
Проводять навіть такий експеримент: поміщають людину в спеціальну центрифугу, і він якийсь час у ній обертається. Якщо організм справляється з цим завданням - значить, і в космосі людина буде відчувати себе нормально.
І після довгих випробувань і обговорень було прийнято рішення: першим у світі космонавтом стане Юрій Олексійович Гагарін.
Нарешті настав вирішальний день. 12 квітня 1961 року Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» здійснив космічний політ. За 108 хвилин корабель-супутник з першим у світі космонавтом облетів земну кулю і благополучно повернувся на Землю. Це був потужний прорив в освоєнні космосу!
субота, 8 квітня 2017 р.
Не я б'ю - верба б'є. За тиждень Великдень, недалечке червоне яєчко!
Неділя за тиждень перед Великоднем називається "Вербною", "шутковою" або "квітною", а тиждень перед цією неділею - "вербним".
За християнським вченням у цей час Спаситель Христос уїжджав до Єрусалиму на ослику, і миряни устеляли перед ним дорогу пальмовим листям. Оскільки в Україні пальми не ростуть, то їх замінили вербовими гілками. Це дерево здавен вельми шановане серед нашого народу, тому що воно перше сповідає про прихід весни і має цілющі властивості.
За християнським вченням у цей час Спаситель Христос уїжджав до Єрусалиму на ослику, і миряни устеляли перед ним дорогу пальмовим листям. Оскільки в Україні пальми не ростуть, то їх замінили вербовими гілками. Це дерево здавен вельми шановане серед нашого народу, тому що воно перше сповідає про прихід весни і має цілющі властивості.
На вербну неділю в усіх церквах відбувається урочистий обряд посвячення вербних галузочок. Вважається, що вони при цьому набувають магічних властивостей. На покуті вербова галузка оберігає оселю від блискавок. З галузок чи листочків верби роблять настоянку й лікують людей від головних болей, гарячки, шлункових хвороб, заживляють рани, зцілюють домашніх тварин.
Чудодійні властивості верби:
пʼятниця, 7 квітня 2017 р.
Всесвітній день здоров’я
Кожен рік у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я, бо здоров’я людини – це найцінніше, що є у нас. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Людина зобов’язана берегти своє здоров’я змолоду, адже саме здорова людина формує сильну націю. Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань.
Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. В цей день традиційно обговорюються найгостріші проблеми охорони здоров’я, що стоять сьогодні перед людством, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя і приділяти більше уваги профілактиці захворювань.
Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято (WHA/A.2RES.35). До 1950-го року цей день відзначався 22-го липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.
За останнє століття люди стали значно здоровіше, збільшилася середня тривалість життя, відступили багато хвороби. Багато в чому цим ми зобов’язані медичним працівникам, які своєю важкою щоденною працею допомагають нам зберегти здоров’я.
четвер, 6 квітня 2017 р.
понеділок, 3 квітня 2017 р.
Наш переможець у змаганнях з хортингу
Українці споконвіку були здоровими, міцними, що допомагало їм переносити всі негаразди і труднощі. Українські козаки завжди були сильними. Але силу кожна людина визначає по-своєму. Для когось сильні люди - це ті, які відкрили гармонію в собі. Для когось - це чесні і благородні люди, здатні прийти на допомогу іншим. Але сильна людина - ще й та, у якої є сила управляти собою.
2 квітня 2017 р. пройшли перші відкриті міські змагання з хортингу на Кубок міського голови. Учні 1-Б класу вітають свого однокласника Апунника Святослава за зайняте ІІІ місце у змаганнях з хортингу серед юнаків та кадетів у розділі "Боротьба" у віковій категорії 6-7 років та у ваговій категорії до 25-28 кг.
Підписатися на:
Дописи (Atom)