На сторінках блогу розміщені новини системи освіти, інформація про конкурси, конференції і проекти для учнів, новини класного керівництва, рекомендації щодо вивчення навчальних тем, корисні поради батькам, оголошення, а також дидактичні та методичні матеріали. Обов'язковим буде публікація фотографій, слайд-шоу, присвячених нашим шкільним заходам, святам, екскурсійним поїздкам і т. д. Одним словом – все необхідне для батьків, зацікавлених навчанням своїх дітей.
Сторінки
- Головна сторінка
- Про автора
- Нова Українська Школа
- Інклюзія: крок за кроком
- Навчально-виховний процес
- Для вас, батьки!
- Безпека життєдіяльності
- Канікули - чудова пора!
- Відпочинок для малят...
- Фотогалерея
- Досягнення
- Оголошення
- "Учитель року-2019"
- "Учитель року - 2017"
- Дистанційне навчання
- Курси підвищення кваліфікації вчителів
вівторок, 12 березня 2019 р.
Інклюзивна освіта: відповідаємо на запитання батьків
Поговоримо про особливості спілкування з батьками дітей, які вчаться разом із учнями з особливими освітніми потребами.
Зрозуміло, що перед початком нового навчального року вчителі, які мали працювати в інклюзивних класах, отримали поради та настанови щодо роботи із дітьми з особливими потребами. Розповіли батькам інших учнів, який вигляд матиме навчальний процес в інклюзивному класі. Начебто всім усе зрозуміло. Розпочали навчальний рік.
Часто батьки учнів ставлять запитання, чи не вийде так, що вчитель приділятиме більше уваги дитині з особливими освітніми потребами. А інші діти отримуватимуть менше турботи і піклування. Тому учні не встигатимуть за навчальною програмою. В кожному інклюзивному класі відкривається посада асистента вчителя – фахівця, який і допомогатиме дитині з особливими освітніми потребами.
Дехто з батьків непокоїтися, що їхня дитина, навчаючись в інклюзивному класі, побачить фізичні прояви інвалідності когось з однокласників. Такі занепокоєння трапляються через брак інформації у батьків. Необхідно надати повну інформацію: як буде організовано навчальний процес, як будуть взаємодіяти діти, які функції виконуватиме асистент вчителя, яких фахівців можна буде запросити у разі виникнення проблем. Також варто залучити до обговорення шкільного психолога, щоб разом подолати стереотипи.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар